День Соборності України

Згідно з річним планом роботи ЦПР з метою відзначення Дня Соборності України у гуртках були проведені відповідні заходи.

22 січня в гуртку "Природа крізь призму англійської мови", керівник Макаренко Л.В., відбувся тематичний захід " З любов'ю в серці,з вірою в душі". Культорганізатор Маркова О.М. розповіла про історію свята та підготувала цікаві завдання для дітей.

Вихованці вокальної студії "Співаночки" ЦПР, керівник Ракитянська А. В., подарували свій яскравий виступ з нагоди Дня Соборності України всім учням, вчителям та гостям НВК " гімназія - ЗОШ І ступеня".

23 січня для вихованців гуртків «Образотворче мистецтво», керівник Склярова Ю. Г., та «Фольклор та етнографія», керівник Сотник О. М., була проведена літературно-музична композиція «Соборна мати-Україна одна на всіх, як оберіг». Юні актори, вихованці гуртку «Соняшник», читали вірші, гуморески, співали, а також показали міні-виставу «Легенда про виникнення державних символів України», а керівник Павлова Т. В. познайомила маленьких глядачів з історією виникнення цього державного свята.

/Files/photogallery/День соборності України 1.jpg

/Files/photogallery/День соборності України 4.jpg

/Files/photogallery/День соборності України 5.jpg

/Files/photogallery/День соборності України 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.