Моніторинг результативності роботи педагогічних працівників у 2022-2023 навч.році
-
№ ПІБ Результати ментора Результати профі 1 Ракитянська А.В. 3 -Міжнародних конкурсів: І місць – 1, ІІ місць -2 5 -Всеукраїнських конкурсів: І місць -3, ІІ місць -2 4 - Обласних конкурсів: І місць – 2, ІІ місць – 2, ІІІ місць - 3 2 Овчаренко Р.Р. 1 — Всеукраїнський конкурс: І місць – 1, ІІ місце – 1, ІІІ місць - 1 5 - Обласних конкурсів: І місць – 2, ІІ місць - 3, ІІІ місць – 5 3 Сотник О.М. 8 – обласних конкурсів: І місць – 2, ІІ місць - 6, ІІІ місць – 14 4 Донцова О.В. тези у збірці обл. конференції НПВ 5 Маркова О.М. тези у збірці обл. конференції НПВ
Моніторинг участі вихованців ЦПР у масових заходах у 2021-2022 навч.році
ПІ вихованця | Гурток, ПІБ керівника | Результативність участі (місце, рівень) |
Макаров Олександр | «Витівники» Овчаренко Р.Р.. | Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» - І місце |
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - І місце | ||
Канівець Вікторія | «Чарівна майстерня», Шилова Л.О. | Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІ місце |
Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь | ||
Обласний конкурс новорічних композицій – ІІІ місце | ||
Дороніна Анастасія | «Витівники» Овчаренко Р.Р. | Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - ІІ місце |
Антоненко Кіра | «Співаночки» Ракитянська А.В. | Міський етап обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці» - І місце |
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - І місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - ІІІ місце | ||
Обласний відкритий фестиваль української пісні «З Україною в серці» - І місце | ||
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- І місце | ||
Осьміна Дмитро | «Творча майстерня» Журавльова Л.В. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІІ місце |
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - І місце | ||
Лук'янова Юлія | «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. | Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - участь |
Донцова Анна | Журавльова Л.В. | Всеукраїнський конкурс «Птахи України» - ІІ місце |
Ізотова Анастасія | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Зубенко Аліна | «Дует» Гончарова А.В. | Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце |
Дуравкіна Ксенія | «Дует» Гончарова А.В. | Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце |
Іванова Уляна | «Дует» Гончарова А.В. | Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце |
Олійник Анастасія | «Дует» Гончарова А.В. | Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце |
Курмаз Валерія | «Дует» Гончарова А.В. | Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце |
Ракитянська Олеся | «Співаночки» Ракитянська А.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь | ||
Шостік Олександра | «Співаночки» Ракитянська А.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» -І місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- ІІ місце | ||
Ігнатенко Діана | «Співаночки» Ракитянська А.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІІ місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІІ місце | ||
Яворський Владислав | Павлова Т.В. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІІ місце |
Виставка-конкурс квіткових композицій до Дня захисника Вітчизни - участь | ||
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце | ||
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце | ||
Яворська Дар’я | Павлова Т.В., | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - І місце |
Виставка-конкурс квіткових композицій до Дня захисника Вітчизни - участь | ||
Обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай!» - участь | ||
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІІ місце | ||
Обласний етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце | ||
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІІ місце | ||
Лейбак Поліна | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІ місце |
Щербак Рима | «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. | Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - ІІІ місце |
Прокоп'єва Кіра | Художня студія, Махітко Д.В. | Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - ІІІ місце |
Лук'янова Юлія | «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. | Конкурс дитячо-юнацької творчості «Мій домашній улюбленець 2021» м.Київ – ІІ місце |
Федорова Ганна | «Умілі рученята» Журавльова Л.В. | Конкурс дитячо-юнацької творчості «Мій домашній улюбленець 2021» м.Київ – ІІ місце |
Черкашина Асія | «Фантазія» Муравльова І.А. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце |
Красюк Олеся, | «Фантазія» Муравльова І.А. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - І місце |
Обласний етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце | ||
Кислюк Олександра | Художня студія | Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - І місце |
Обласний етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - ІІ місце | ||
Саган Олександра | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце |
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - участь | ||
Дзіман Вікторія | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість» - участь |
Голощапова Тетяна | «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. | Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце |
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - участь | ||
Щеколдіна Софія | «Творча майстерня» Журавльова Л.В. | Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - ІІ місце |
Решетняк Оксана | «Художня студія» Махітко Д.В. | Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце |
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - ІІ місце | ||
Соколов Віталій | Художня студія Махітко Д.В. | Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - І місце |
Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь | ||
Боєва Єлизавета | «Художня студія» Махітко Д.В. | Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - участь |
Бешлик Дарина | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - ІІІ місце |
Березюк Іванна | ТО «Художня студія», Махітко Д.В. | Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь |
Ісаченкова Марія | «Історичне краєзнавство», «Фольклор та етнографія» Вигулярна О.О. | Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь |
Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце | ||
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь | ||
Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІІ місце | ||
Обласний етап щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» - участь | ||
Горболенко Ганна | «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - І місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- І місце | ||
Бондаренко Ксенія | Ваховська Д.О. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце |
Самойлова Марія | «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце | ||
Погребняк Аліна | «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце | ||
Головешкіна Карина | «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце | ||
Бабенко Вероніка | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІІ місце |
Ваховська Юлія | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - участь |
Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець | ||
Маляр Юрій | «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІ місце |
Іванішина Поліна | «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь | ||
Шевцова Вероніка | «Фольклор та етнографія» Вигулярна О.О. | Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь |
Черська Анна | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Обласний етап конкурсу «Знай і люби свій край» - ІІІ місце |
Коровченко Анатолій | «Магія рукоділля», Савкіна С.Ю. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - І та ІІІ місце Обласний етап конкурсу «Знай і люби свій край» - І місце |
Мішина Варвара | «Природа крізь призму англійської мови» Макаренко Л.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь | ||
Суханова Мілена | «Образотворче мистецтво» Склярова Ю.Г. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІІ місце |
Юхновська Валерія | «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. | Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІІ місце |
Пунтус Тимур | Могильна О.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ участь |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце | ||
Курмаз Єлизавета | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Чернушенко Єлизавета | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Мітяков Дмитро | «Фольклористика» Ваховська Д.О. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Мельник Аріна | «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Таган Марія | «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Вінокурова Поліна | «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Зайцева Софія | «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. | Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець |
Склярова Ангеліна | «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. | Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь |
Булатов Єгор | «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь |
Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - участь | ||
Приходько Андрій | «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь |
Кононенко Ангеліна | «Історичне краєзнавство» Вигулярна О.О. | Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь |
Безкровна Аліса | «Юні музеєзнавці» Руднєва В.Ю. | Обласний етап щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» - участь |
Хоришко Платон | «Природа крізь призму англійської мови» Макаренко Л.В. | Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь |
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь | ||
Гарібян Ярослав | «Грайлики» Маркова О.М. | Обласний онлайн-марафон декламації «Поезія гідності» - участь |
Обласна фотогалерея «Я пишаюся тобою» - участь |